Wie is wie?

Contacten contactpersonen functie email
Gesticht de Foere vzw Kan. Patrick Degrieck voorzitter patrick.degrieck@olv7w.org
  Zr. Christianne De Craene ondervoorzitter christianne.decraene@olv7w.org
  Dhr. Rik Debucquoy penningmeester rik.debucquoy2@curando.be
  Mevr. Els Claeys secretaris els.claeys@olv7w.org
       
Congregatie zusters
‘O.L.V. van 7 Weeën Ruiselede’
Zr. Christianne De Craene algemeen overste christianne.decraene@olv7w.org
       
Hof Bladelin :
Bezoeken en gebruik maken van de publieke ruimten
Dhr. Wouter Delaere verantwoordelijke bezoeken wouter.delaere@olv7w.org
  Dhr. André Leenknecht adjunct verantwoordelijke bezoeken – event coördinator andre.leenkecht@olv7w.org
  Mevr. Elllen Van Renterghem Catering Curando ellen.vanrenterghem@curando.be
       
Leerstoel
Priester Léon de Foere
Prof. Dr. Wim Vandewiele titularis – KU Leuven-Curando wim.vandewiele@kuleuven.be
       
Bladelin Academy Prof. Dr. Wim Decock UC Louvain wim.decock@uclouvain.be
  Kan. Patrick Degrieck Congregatie O.L.V. van 7 Weeën Ruiselede en vzw Gesticht de Foere patrick.degrieck@olv7w.org
  Dhr. Emmanuel Van Lierde KU Leuven & vzw Curando O.L.V. van 7 Weeën Ruiselede emmanuel.vanlierde@curando.be
  Prof. Dr. Wim Vandewiele KU Leuven & vzw Curando O.L.V. van 7 Weeën Ruiselede wim.vandewiele@curando.be
  Dhr. Dr. Dirk Lips vzw Curando O.L.V. van 7 Weeën Ruiselede dirk.lips@curando.be
  Mevr. Els Claeys secretaris els.claeys@olv7w.org
       
Priester Leon de Foere’s Geest
Avond in verzet tegen armoede
Dhr. Roel Vansevenant voorzitter roel.vansevenant@gmail.com
  Mevr. Heleen Goeminne ondervoorzitter heleen.goeminne@hotmail.com
  Kan. Patrick Degrieck Congregatie O.L.V. v 7 Weeën Ruiselede patrick.degrieck@olv7w.org
  Dhr. Jan Christiaens lid jan.christiaens@ccv.be
  Mevr. Els Claeys secretaris els.claeys@olv7w.org